Palplanş Uygulaması

Zemini su ya da bataklık olan yerlerde yapı inşasını daha sağlam bir şekilde gerçekleştirmek ve toprak kaymalarını engellemek için palplanş uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulamalarda zeminin durumuna göre beton, çelik ya da ahşap palplanşlar uygulanmaktadır. Birbirine kenetlenme özelliğine sahip olan bu sistemler zemine çakılmakta ve böylelikle istenilen şartlara sahip inşaat zemini oluşturulmaktadır.

Zemin Etüdü

Bu uygulamanın başarılı bir şekilde yapılabilmesi için öncelikli olarak zeminin incelenmesi gerekmektedir. Zira zeminde yer alan kayalar bu uygulamanın yapılmasını zorlaştıran en büyük etkendir. Hatta bazı zeminlerde bu uygulamanın yapılabilmesi adeta imkansız hale gelebilmektedir.

Firmamızın deneyimli personelleri bu uygulamayı yapmadan önce profesyonel bir inceleme gerçekleştirmektedir. Bu sayede kesin netice alabilmek mümkün olmaktadır. İnşaat tamamlandıktan sonra da çakılan kazıkların söküldüğünü de belirtmek isteriz.

Kaliteli Hizmet

Firmamız palplanş firmaları arasında en deneyimli firmalardan biridir. Keza yıllardır bu iş ile iştigal eden firmamız son derece tecrübe ve bilgi sahibi olmuştur. Bu kapsamda sizler de firmamızı tercih ederek riske girmeden işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Firmamız bu sektörde yaşanan dünya çapındaki gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Böylelikle en modern yöntemleri çok kolay bir şekilde uygulamaktadır.

Uluslararası standartlara sahip olan firmamız bunun yanı sıra yasal gereklilikleri de en iyi şekilde yerine getirmektedir. Böylelikle yapacağınız inşaatlarda herhangi bir hukuki engelle karşılaşmayacağınızı da sizlere taahhüt etmekteyiz.

Uygun Fiyatlar

Firmamız kaliteli hizmet vermeyi bir düstur olarak belirlemiştir ve bu doğrultuda kesinlikle kaliteden taviz vermemektedir. Ancak kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı hizmet vermek de çok önemli bir etkendir. Projelerinize mali etkin ve uygun fiyatlarla en iyi performansı almanız sağlanır. Böylelikle bütçenizi zorlamadan en uygun palplanş fiyatları ile sizler de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hiçbir zahmete girmeden sizlere vaat edilen neticeye çok kısa süre içerisinde ulaşabilmenizin garantisini vermekteyiz. Üstelik herhangi bir sorunla da karşı karşıya kalmayacak ve en sağlam yapıları inşa edebilmenin keyfini kolaylıkla çıkarabileceksiniz.