image

sorunlu zeminler için palplanş, deniz dip tarama, kazık çakma uygulamaları ve kıyı yapıları hizmetleri sunan bir inşaat firmasıdır.

Faaliyete başladığı günden bu yana sektör standartlarını belirleme vizyonuyla hareket etmekte; sahip olduğu tecrübe, uzman ekip ve geniş ekipman desteği sayesinde müşterilerine sorunsuz çözümler sunmaktadır.

Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin!

Bizim iletişime geçerek palplanş, denize iskele kurulumu, çakma kazık uygulamaları ve deniz tarama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir; hizmetlerimizin fiyatı ve adımları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

İnşaat işlerinizin aksamaması adına firmamız belirlenen süre içerisinde çalışmalarını tamamlamaktadır. Bu sayede sizler de ekstra masraf yapmaktan kurtulacak ve işinizi çok kısa süre içerisinde teslim edebileceksiniz.

Dünya Standartlarında Hizmet

Firmamız dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu kapsamda gerek uygulanan teknikler gerekse de kullanılan ekipmanlar açısından her zaman dünya ile eşdeğer bir şekilde ilerlemektedir. 

Yasal İzinler

Firmamız tamamen yasalarımıza uygun olarak hizmet vermektedir. Bunun için hizmetlerimizin tamamında alınan yasal izinlere göre faaliyet gösterilmektedir. Zira denizlerin ve kıyıların kamu malı olması firmamızın hizmetlerindeki hassasiyetlerinde de ortaya çıkmaktadır.